Horton International Czech slaví 20 let - 3.4.2018
V roce 2018 slaví Horton International Czech s.r.o. krásných 20 let oficiálního působení na českém trhu.

Za tu dobu se nám podařilo najít mnoha skvělým firmám spoustu skvělých lidí. S řadou z vás, našich klientů i kandidátů jsme po celá ta léta v kontaktu. Ve stejném roce, 1998, se začala psát i nová etapa Dittmann Consulting, kdy rovněž vznikla společnost s r.o.

V roce 1998, kdy byla česká pobočka Hortonu založena, ještě běžně fungovala telegrafní služba, řada CV chodila v obálce poštou, internetová inzerce byla v plenkách, mobilní telefon nebyl ani chytrý a už vůbec ne dotykový, zakladatelům Facebooku bylo v té době nějakých 14 let. Zkrátka dávná historie, skoro ani nelze uvěřit, že jsme takto mohli fungovat… :-) „S tímto přístrojem to musíme vyhrát, to je váha“, řekla mi včera dcera, když do nějaké školní soutěže odevzdávala náš první „přenosný“ telefon od Nokie z počátku 90. let.

Svět se změnil, naše práce se ale vlastně až tak nezměnila. Stále platí, že zaměstnanci a kvalita jimi odvedené práce jsou klíčovými faktory úspěšnosti pro společnost v jakémkoliv odvětví. Nevíme, jak přesně bude vypadat náš svět za dalších 20 let, nicméně nepředpokládáme, že by se na výše uvedeném něco změnilo.

Naším posláním i nadále bude hledat pro firmy ty nejlepší zaměstnance, společnostem pomáhat v oblasti lidských zdrojů a rozvíjet jejich schopnosti.

Děkujeme za spolupráci! I v dalších letech nám bude záležet na kvalitě a dobrých vztazích.

Leo Dittmann a celý tým Horton International Czech
© Copyright 2010 - 2018 Horton International. All rights reserved. Contact us for more information. Site Index