Vedoucí nákupu/prodeje se zaměřením na Asii - 1583
Našim klientem je společnost zabývající se výrobou a prodejem pracovních a volnočasových oděvů, jedna z předních společností v tomto oboru v České republice.

Aktuálně hledáme vhodného kandidáta/ku na výše uvedenou, nově otevřenou, pracovní pozici.

Náplň práce
• obchodní aktivity začínají vývojem nových modelových řad, na kterém se budete podílet
• zodpovědnost za komunikaci s výrobci v Asii, od schválení vzorků až po sériovou výrobu
• osobní jednání s výrobci v Asii, jejich kontrola, aby dodávky byly kvalitní a v termínu
• zavádění nových výrobků na český trh a do distribuční sítě

Pozice vyžaduje
• základním předpokladem jsou zkušenosti z textilního oboru
• flexibilita cestovat několikrát za rok do Asie
• samostatnost, spolehlivost, důslednost, koncepční přístup
• kultivované vystupování, aktivní přístup
• znalost anglického jazyka, minimálně na B2 úrovni

Lokalita pracoviště: bydliště kandidáta je ideálně kdekoliv na Moravě, práce je kombinací času v kanceláři, na cestách v zahraničí a u zákazníků v ČR

Vybraný kandidát/ka bude pracovat v úspěšné společnosti, která je již řadu let leaderem v oboru.
Nabízíme možnost pracovat v mezinárodním prostředí, v zajímavé typu businessu. Mzdové ohodnocení je složeno z fixní i bonusové částky, firma nabízí veškerou podporu.

Své životopisy zasílejte na: olomouc@horton-intl.cz

Napište nám

© Copyright 2010 - 2018 Horton International. All rights reserved. Contact us for more information. Site Index