Konzultant – Praha

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Konzultant, který by se s námi podílel na realizaci zakázek zejména v oblasti vyhledávání a výběru lidí.

Náplň práce

  • Participace na projektech – vyhledávání kandidátů, komunikace s kandidáty, vedení pohovorů, hodnocení kandidátů, využívání psychodiagnostiky, komunikace s klienty, kolegy
  • Práce s informacemi a daty v rámci MS Office, online aplikacích, online databázích apod.

Pozice vyžaduje

  • Předchozí zkušenost z oblasti HR výhodou, ne však podmínkou
  • Výborná ČJ, komunikativní AJ
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Analytické schopnosti, zájem učit se nové věci
  • Proaktivní přístup
  • Empatie, zdravý úsudek, etický, zodpovědný přístup k práci

Úspěšný kandidát/ka získá příjemné pracovní prostředí v menší firmě rodinného charakteru a zároveň možnost podílet se na projektech na mezinárodní úrovni. Dle dohody možnost plného či částečného úvazku. Motivující platové ohodnocení.

Lokalita pracoviště

Praha 8 Karlín

Kontakt

V případě zájmu prosíme zašlete své CV na prague@horton-intl.cz