Managing Director – Olomoucký kraj – 1638

V současné době pracujeme na projektu, kdy pro našeho klienta obsazujeme pozici Generálního ředitele, se sídlem v Olomouckém kraji. Společnost působí celosvětově, jako dodavatel strojírenských dílů pro výrobní společnosti, včetně automotive.

Náplň práce

Hlavní zodpovědností generálního ředitele bude řízení hi-tech, projektově orientované společnosti střední velikosti, její následný rozvoj a dosažení výsledků v souladu s cíli korporace. Dílčími kroky je vedení, stabilizace a motivace týmu v jednotlivých odděleních, sledování finančních ukazatelů, rozvoj obchodních aktivit.

Pozice vyžaduje

Pro úspěšné zvládnutí této pracovní pozici jsou důležité výsledky z předchozích angažmá v pozici vrcholového manažera u mezinárodní společnosti, zkušenosti ze zakázkové výroby z  projektově řízené výrobní společnosti s technicky náročným produktem. Předpokladem je výborná znalost anglického jazyka, přesvědčivý, respektovaný přirozený leader.

Mzdové ohodnocení a ostatní benefity odpovídají náročnosti pozice, včetně možnosti ubytování, služební vozidlo i k soukromým účelům, atd.

Lokalita pracoviště

Olomoucký kraj

Kontakt

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na e-mail: olomouc@horton-intl.cz