Manažer výroby – Jihočeský kraj -1656

Pro našeho dlouholetého klienta, zahraniční výrobně obchodní společnost s vlastním vývojem v ČR a celosvětovou působností, hledáme vhodného kandidáta na pozici Manažer výroby.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za řízení výroby v prostředí mimo automobilový průmysl
  • Vedení a motivace podřízených
  • Plánování výroby
  • Optimalizace výrobních kapacit, procesů a lidských zdrojů
  • Strategické plánování, řízení investic, vyhodnocování ukazatelů
  • Komunikace s kolegy v ostatních zemích a provozech

Pozice vyžaduje

  • Zkušenost z obdobné pozice (zkušenost s kusovou či malosériovou výrobou je výhodou)
  • Pokročilá znalost AJ
  • Samostatnost, komunikační dovednosti, proaktivita, odolnost vůči stresu
  • VŠ vzdělání technického směru výhodou

Úspěšný kandidát získá zázemí nadnárodní společnosti, prostor pro další karierní růst, motivující platové ohodnocení, možnost pružné pracovní doby, služební vůz, notebook, telefon, 5 týdnů dovolené a další benefity, podporu ve vzdělávání a motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností.

Lokalita pracoviště

Jihočeský kraj

Kontakt

V případě zájmu prosíme zašlete své CV na prague@horton-intl.cz