Product Portfolio Manager – Vysočina – 1631

Naším klientem je nadnárodní výrobně-obchodní společnost, s vlastním vývojem a výrobou technických produktů, pro kterou hledáme vhodného kandidáta na pozici Product Portfolio Manager.

Náplň práce

  • globální zodpovědnost za svěřené produktové portfolio
  • sledování životního cyklu výrobků
  • řízení aktivit spojených s rozvojem a optimalizací produktového portfolia (v rámci ČR i zahraničních trhů)
  • komunikace s ostatními odděleními (R&D, obchod apod.)
  • monitoring trendů souvisejících se svěřeným portfoliem produktů v ČR i zahraničí

Pozice vyžaduje

  • prokazatelná zkušenost z obdobné strategické pozice (obchod, B2B produktový management, produktový marketing, oblast TZB a zkušenost z mezinárodní společnosti výhodou)
  • strategický přístup a analytické myšlení
  • velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • AJ na velmi dobré úrovni
  • ŘP sk B., ochota cestovat v rámci ČR i zahraničí (cca 25% času)
  • VŠ vzdělání technického zaměření výhodou

Úspěšný kandidát/ka získá zázemí nadnárodní společnosti, motivující platové ohodnocení, částečný home office je k diskusi, služební vůz i pro soukromé účely, notebook, mobilní telefon, týden dovolené navíc, podporu vzdělávání, prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností a další firemní benefity.

Lokalita pracoviště

Vysočina

Kontakt

V případě zájmu prosíme zašlete své CV na prague@horton-intl.cz