Researcher – Praha

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici Researcher, který by nám pomáhal s realizací zakázek zejména v oblasti vyhledávání a výběru lidí, a také s běžným chodem kanceláře.

Náplň práce

  • Participace na projektech nejen v oblasti Executive search – vyhledávání vhodných kandidátů, ověření relevance profilů kandidátů, komunikace s kandidáty (telefonicky, písemně), komunikace s kolegy, administrativní podpora kolegů Consultantů při přípravě a realizaci dalších fází výběrového řízení
  • Podpora při zajištění běžného chodu kanceláře v malém rozsahu – drobná administrativa, příležitostné pochůzky, pošta, zajištění spotřebního materiálu, občerstvení, komunikace s dodavateli

Pozice vyžaduje

  • Předchozí zkušenost na pozici Researcher výhodou
  • Výborná ČJ, komunikativní AJ
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Analytické schopnosti, zájem učit se nové věci
  • Proaktivní a prozákaznický přístup
  • Empatie, zdravý úsudek, etický, zodpovědný přístup k práci

Úspěšný kandidát/ka získá příjemné pracovní prostředí v menší firmě rodinného charakteru a zároveň možnost podílet se na projektech na mezinárodní úrovni. Dle dohody možnost plného či částečného úvazku. Motivující platové ohodnocení.

Lokalita pracoviště

Praha 8 Karlín

Kontakt

V případě zájmu prosíme zašlete své CV na prague@horton-intl.cz